BAHÇELİEVLER BOSCH SERVİSİ 0212 515 15 92

BAHÇELİEVLER BOSCH SERVİSİ 0212 515 15 92

Bahçelievler Bosch Servisi,

Teknik servisimiz sizlere Bahçelievler bölgesinde Bosch beyaz eşya tamir bakım hizmetleri sunmaya devam etmektedir.Bosch,Siemens,Profilo beyaz eşyalarınızda oluşan arızalar için boschbahcelievlerservisi.net/bahcelievler-bosch-servisi yada 0212 515 15 92 Numaralı Servis telefonlarımızı Bahçelievler Bosch servisi merkezi mize arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Bahçelievler Bosch servisi,sadece bosch markası değil buna bağlı olan Profilo,Siemens,miele ve goranje gibi beyaz eşyalarınızında özel tamir servisliğini yapmaktadır.Bahçelivler Bosch Servisi miz genel olarak;Bosch buzdolabı tamir servisliği,Bosch bulaşık makinesi tamir servisliği,Bosch çamaşır makinesi tamir servisliği,Bosch kurutma makinesi tamir servisliği ve Bosch kombi tamir servisliği yapmaktayız.

En Son teknolojik ekipmanlar ile hızlı ve kaliteli servis hizmet sunuyoruz. Evinize gelen alanında yetkili olan teknisyenler her beş ayda bir periyodik olarak eğitimden geçmektedirler.

Güler yüzlü teknisyenlerimiz ile Siz Değerli Bahçelivler Bosch beyaz eşya kullanıcılarına ekonomik çözümler sunmaktayız. Bosch beyaz eşya nızda Yapılan her işe servis raporu düzenleyip değişen her parçaya 1 yıl garanti vermekteyiz. 

  • Yenibosna Bosch servisi,
  • Soğanlı Bosch servisi

Kaliteli ve Hızlı servis imkanı

                  Orjinal yedek parça garantisi

                                                      Aynı gün hizmet


Bu kategoride henüz ürün Yok.